Медији о нама

У нишким Народним новинама 07. новембра 2017. године изашао је репортажа са отварања изложбе посвећене Стевану Сремцу. Текст преносимо у изворном облику:

У нишким Народним новинама 13. октобра 2017. године изашао је репортажа са отварања изложбе посвећене Баланици. Текст преносимо у изворном облику:

У нишким Народним новинама 11. октобра 2017. године изашао је промо текст којим се најављује сутрањер отварање изложбе посвећене Баланици. Текст преносимо у изворном облику:

У нишким Народним новинама 5. септембра 2017. године објављен је текст у вези са потписивањем Протокола о сарадњи између САНУ (Огранак у Нишу) и Народног музеја Ниш. Текст преносимо у изворном облику.

У недељнику ВРЕМЕ од 14. септембра 2017. године (број 1393) објављен је чланак о Народном музеју Ниш ауторке Слађане Димитријевић. Текст преносимо у изворном облику.