18. април 2019. ДАН СПОМЕНИКА И СПОМЕНИЧКИХ ЦЕЛИНА Упознајмо културну баштину нашег града

Поштовани,

18. априла 2019. године, Народни музеј Ниш прикључиће се обележавању Дана споменика и споменичких целина. Акцију ће спроводити кустоси Народног музеја у неколико локала у граду, и овом приликом гости ће добити бесплатне улазнице за обилазак наших објеката. Улазнице важе од 18. до 21. априла, и обухватају обилазак Логора на Црвеном крсту, Ћеле куле, Археолошке сале и Књижевно-меморијалне поставке Сремац / Миљковић.

Информације о радном времену објеката можете наћи на нашем сајту www.narodnimuzejnis.rs/za-posetioce/radno-vreme/ или на FB страници Narodni muzej Niš – zvanična strana.

Молимо посетиоце да овом приликом направе по једну фотографију и поставе је на FB уз обавезан hashtag #Narodni muzej Niš – zvanična strana.