ВЕЛИКО ПРИЗНАЊЕ ЗА НАРОДНИ МУЗЕЈ НИШ

Објекат Народног музеја Ниш – ЋЕЛЕ КУЛА – на конкурсу Министарства трговине, туризма и телекомуникације НАЈБОЉИХ 99 У СРБИЈИ освојио је награду / признање у категорији Музеји – културно историјски споменици – манифестације – природне атракције.

Партнер у акцији ресорног министарства било је Удружење Србија коју волим а неки од сарадника Туристичка организација Србије, Туристичка организација Војводине, Туристичка организација Београда, Привредна комора Србије, Природно-математички факултет Нови Сад.

Ћеле кула је најпосећенији објекат Народног музеја Ниш са преко 40.000 посетилаца годишње. На овај начин потврђују се њена изузетна вредност и значај. Ћеле кула и ове године бележи раст броја посетилаца и верујемо да ће ово признање (уверење) томе допринети.