18. april 2019. DAN SPOMENIKA I SPOMENIČKIH CELINA Upoznajmo kulturnu baštinu našeg grada

Poštovani,

18. aprila 2019. godine, Narodni muzej Niš priključiće se obeležavanju Dana spomenika i spomeničkih celina. Akciju će sprovoditi kustosi Narodnog muzeja u nekoliko lokala u gradu, i ovom prilikom gosti će dobiti besplatne ulaznice za obilazak naših objekata. Ulaznice važe od 18. do 21. aprila, i obuhvataju obilazak Logora na Crvenom krstu, Ćele kule, Arheološke sale i Književno-memorijalne postavke Sremac / Miljković.

Informacije o radnom vremenu objekata možete naći na našem sajtu www.narodnimuzejnis.rs/za-posetioce/radno-vreme/ ili na FB stranici Narodni muzej Niš – zvanična strana.

Molimo posetioce da ovom prilikom naprave po jednu fotografiju i postave je na FB uz obavezan hashtag #Narodni muzej Niš – zvanična strana.