RADNO VREME TOKOM NOVOGODIŠNJIH I BOŽIĆNIH PRAZNIKA

31. decembar 2021. – Svi objekti Narodnog muzeja Niš rade do 15 časova (Ćele kula, Logor „12. februar“, Arheološka sala, Književno – memorijalna postavka Sremac / Miljković, Galerija Sinagoga ).

1, 2. januar 20221.  – Radno vreme objekata Narodnog muzeja Niš (Ćele kula, Logor „12. februar“, Arheološka sala, Galerija Sinagoga) od 10 do 15 sati.

3. januar 2022. –Neradan dan, ponedeljak.

4. i 5. januar 2022. –Regularno radno vreme svih objekata Narodnog muzeja Niš (Ćele kula, Logor „12. februar“, Arheološka sala, Književno – memorijalna postavka Sremac / Miljković, Galerija Sinagoga).

6. januar 2022. godine – Svi objekti Narodnog muzeja Niš rade do 15 časova (Ćele kula, Logor „12. februar“, Arheološka sala, Književno – memorijalna postavka Sremac / Miljković, Galerija Sinagoga).

7. januar 2022. – Neradan dan – Božić

Od 8. januara 2022. godine regularno radno vreme svih objekata Narodnog muzeja Niš.

Maske su obavezne za sve posetioce!

Dobrodošli!

Srećne novogodišnje i božićne praznike želi Vam Narodni muzej Niš.