Mediji o nama

U niškim Narodnim novinama 07. novembra 2017. godine izašao je reportaža sa otvaranja izložbe posvećene Stevanu Sremcu. Tekst prenosimo u izvornom obliku:

U niškim Narodnim novinama 13. oktobra 2017. godine izašao je reportaža sa otvaranja izložbe posvećene Balanici. Tekst prenosimo u izvornom obliku:

U niškim Narodnim novinama 11. oktobra 2017. godine izašao je promo tekst kojim se najavljuje sutranjer otvaranje izložbe posvećene Balanici. Tekst prenosimo u izvornom obliku:

U niškim Narodnim novinama 5. septembra 2017. godine objavljen je tekst u vezi sa potpisivanjem Protokola o saradnji između SANU (Ogranak u Nišu) i Narodnog muzeja Niš. Tekst prenosimo u izvornom obliku.

U nedeljniku VREME od 14. septembra 2017. godine (broj 1393) objavljen je članak o Narodnom muzeju Niš autorke Slađane Dimitrijević. Tekst prenosimo u izvornom obliku.